Seminaria Aikido w Tychach

Moim zamiarem jest regularna organizacja seminariów w moim rodzinnym mieście, w Tychach. W planach mam organizację seminariów z udziałem najlepszych instruktorów z Polski, jak i z zagranicy.

Pierwsze seminarium postanowiłem zorganizować z Donovanem Waite, do którego uczęszczałem na zajęcia i który znacząco wpłynął na mój rozwój.
Moim założeniem jest, aby w Tychach odbywały się cykliczne seminaria Aikido, z udziałem najlepszych na świecie nauczycieli, w tym z mojego rodzinnego Dojo w Nowym Jorku.

Na pierwsze seminarium zaprosiłem Donovana Waite z USA (7 Dan), który jest wybitnym nauczycielem Aikido i który jest jedną z moich inspiracji.

Jestem przekonany, że w Tychach powstanie tętniące życiem dojo, które przyciągnie osoby ćwiczące tę sztukę walki i będzie jedną z wizytówek miasta.

Zapraszam osoby w każdym wieku, ćwiczące Aikido do udziału w seminariach. Każde takie spotkanie to nie tylko nauka, ciężka praca, godziny ćwiczeń. To także rozwój duchowy oraz fizyczny, możliwość rozmowy z najlepszymi.