Seminarium Aikido z Donovanem WaiteSerdecznie zapraszam na letnie Seminarium Aikido z Donovanem Waite Shihan 7 Dan Aikikai, które odbędzie się w Tychach w dniach 17-19 czerwca 2016 roku.

Jest to pierwsze seminarium organizowane przez dojo Aikido Tychy Aikikai.

Seminarium odbędzie się w Hali Sportowej w Tychach, nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym w samym centrum miasta. Do dyspozycji ćwiczących będzie odpowiednio przygotowane boisko oraz szatnie.

Ostatni trening seminarium, 19 czerwca, w niedzielę, planowany jest w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany, nieopodal Hotelu Piramida, nad malowniczą taflą Jeziora Paprocańskiego. Wokół OW Paprocany rozciągają się lasy. To miejsce sportu i rekreacji mieszkańców Tychów i ościennych miejscowości.

Miejsca treningów zostały wybrane tak, by zapewnić uczestnikom seminarium komfort oraz wrażenia nie tylko sportowe.

Udział w seminarium jest płatny, ale warto skorzystać. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy wczesną rejestrację. Tutaj możecie sprawdzić jaki jest koszt udziału w Seminarium.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszczcie lub dzwońcie. Jeśli chcecie wesprzeć organizację naszego Seminarium to śmiało, powiedzcie swoim znajomym o organizowanej imprezie.

Poniżej możecie zobaczyć gdzie odbędzie się Seminarium z Donovanem Waite oraz jak tam dojechać.

Hala Sportowa Tychy
al. Piłsudskiego 20

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany Tychy
ul. Parkowa 17