Sprawy organizacyjne przed seminarium


Uwaga! Poniżej kilka spraw organizacyjnych przed seminarium, które zbliża się wielkimi krokami. Wśród nich m.in.: bilety na pojedyncze sesje treningowe, treningi dla dzieci i nowy cennik na 3-dniowy karnet.
Od poniedziałku 16 maja (16.05) wystartowała ostatnia tura zapisów na seminarium. Cena obowiązująca do 16 czerwca to 150 PLN/40 EUR za 3-dniowy karnet.

Nocleg w czasie seminarium

Proszę uczestników seminarium o deklarację w sprawie noclegu. Naszym partnerem na czas seminarium jest Hotel Tychy. Listę osób chętnych na nocleg tworzę ja, wszyscy uczestnicy seminarium mają zagwarantowaną zniżkę w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem. 
Wasza deklaracja ułatwi mi organizację seminarium. Hotel jest blisko Hali Sportowej, restauracji, w której będziemy mieć zorganizowany lunch (płatny we własnym zakresie), sklepów i knajpek do wyboru, gdybyście chcieli skorzystać z innego menu, czy wyjść na kolację.

Wejściówki na sesję treningową

Jednocześnie z uwagi na prośby niektórych uczestników seminarium, którzy nie mogą wziąć udziału we wszystkich treningach w dniach 17-19 czerwca, uruchomiliśmy możliwość zakupu wejściówki na jedną sesję treningową. Do wyboru w piątek wieczorem, w sobotę rano lub w sobotę wieczorem, albo ostatnia opcja - niedzielny trening na świeżym powietrzu.

Sesja treningowa obejmuje ok. 2 godzin treningu i koszt biletu na jedną sesję to 60 PLN/14 EUR.

Treningi seminaryjne dla dzieci

Na prośbę rodziców moich uczniów, uruchomiłem też możliwość treningu dla dzieci. Dzieci będą ćwiczyć na osobnych matach, ze względu na komfort wszystkich uczestników i oczywiście bezpieczeństwo wszystkich grup ćwiczących.

Dzieciakom i "młodszej młodzieży" proponuję udział w 3 godzinach treningu, rozłożonym na 3 dni seminarium. Poniżej harmonogram treningów dla dzieci:

Sobota 18.VI Hala Sportowa Tychy
1. trening - godz. 10.00 - 11.00
2. trening - godz. 16.00- 17.00

Niedziela 19.VI OW Paprocany Tychy
3. trening godz.10.00-11.00

Opłata za dzieci to 50 PLN za 3 godziny treningowe.

Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt ze mną w sprawie treningu na adres: [email protected] lub pod nr. tel.: +48 739 058 143

Pierwszeństwo udziału mają dzieci z moich sekcji z Tychów i Oświęcimia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo zapisu i uiszczenie opłaty za treningi.